Gepersonaliseerde kist met 2 flessen Bubbels als bruiloftscadeau
Specificaties
Informatie
Zoek je een bijzonder huwelijkscadeau?
Let op: levertijd 4-7 werkdagen
Dan is de gepersonaliseerde kist met 2 flessen Bubbels een fantastische keuze. Je verrast het bruidspaar niet alleen met heerlijke bubbels, maar ook met een prachtig gepersonaliseerd geschenk dat laat zien hoeveel liefde en aandacht je in hun cadeau hebt gestoken.
De houten kist kan volledig worden gepersonaliseerd met een eigen tekst, afbeelding of illustratie – denk bijvoorbeeld aan hun namen, trouwdatum, een romantische quote of een persoonlijke boodschap. Deze persoonlijke touch maakt het cadeau extra speciaal en uniek. De kist is niet alleen een mooie verpakking, maar blijft ook na afloop een blijvende herinnering aan hun grote dag.
Je kunt zelf kiezen welke flessen Rock 'n Rolle je in de kist stopt: twee keer Queen, twee keer King, of een combinatie van beide. Beide varianten zijn van uitstekende kwaliteit en zorgen gegarandeerd voor een sprankelend en feestelijk moment tijdens of na de bruiloft.
Of het nu gaat om een cadeau namens jullie samen, familie of het hele vriendengroepje: deze gepersonaliseerde kist is perfect om het bruidspaar te verrassen. Het ontwerp is eenvoudig en leuk om te maken – kies jouw favoriete stijl en voeg je persoonlijke boodschap toe.
Bestel nu en geef een stijlvol, sprankelend en persoonlijk huwelijkscadeau dat nog lang herinnerd wordt!